سازه های اتاق تمیز ضد زنگ در کیپ کاناورال

کیپ کاناورال ، فلوریدا سکوی پرتاب بسیاری از شاتل های فضایی و موشک ها را به فضای خارج از کشور فراهم می کند. برای توزیع ی

قیمت میلگرد ظفر بناب در مشهد

نوع اتاق تمیز ، توزیع کننده Stainless Strukturals را برای کمک فراخوانی کرد.سازه های اتاق تمیز ضد زنگ در کیپ کاناورال

قیمت نبشی

 1. مشخصات:
 2. کانال ها ، لوله گذاری
 3. مواد:
 4. 304 / L فولاد ضد زنگ
 5. اجرا:
 6. لیزر ذوب شده
 7. صنعت:

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

 1. ساختمان و ساخت و ساز / هوافضا
 2. محل:
 3. کیپ کاناورال ، فلوریدا
 4. یک اتاق تمیز موبایل در کیپ
 5. موشک به اتاق تمیز نیاز دارد

استنلس استیل

میلگرد آجدار ۲۰ ظفر بناب A3

با تولیدکننده اشکال سازه ای از جنس استنلس استیل که در بسیاری از صنایع مختلف استفاده می شود ، می توانیم درگیر پروژه های بسیار جالبی شویم. بیش از پنج سال پیش ما با یک توزیع کننده برجسته فلزات برای یک پروژه در کیپ کاناورال ، فلوریدا همکاری کردیم.هدف این پروژه تهیه مواد برای ساخت پایه های متحرک بود که مخروط های موشک را روی سکوی پرتاب احاطه کرده است. علاوه بر این ، این غرفه ها با سطوح و سیستم عامل های مختلف ساخته می شوند. آنها همچنین با تجهیزات برای انجام کار بر روی موشک ها در یک محیط اتاق تمیز نگهداری می شوند.

لوله فولادی چیست

اما مهمتر از همه ، این ساختارها باید بتوانند آلودگی هایی مانند خاک و گرد و غبار را در خارج و خارج از مخروط ها و کپسول های موشک نگه دارند. به عبارت دیگر ، آنها مانند یک اتاق تمیز عمل می کنند. فقط قسمت کوچکی از گرد و غبار یا کثیفی می تواند باعث ایجاد تجمع در اطراف یک درگاه اگزوز یا مسدود کردن راننده شود. از این رو ، پرتابهای بیشماری برای ایجاد آلودگی در موشکها لغو شده است.سازه های اتاق تمیز ضد زنگ در کیپ کاناورال

هزینه خرید میلگرد و فاکتورهای موثر در آن

پروفایل های فیوز لیزری سفارشی برای بلند کردن مورد نیاز است

چهار نوع فولاد کدام اند

با هر اتاق تمیز ، و به ویژه برای این پروژه ، فولاد ضد زنگ بهترین انتخاب مواد است. این ماده باید در برابر خوردگی مقاوم باشد ، باید سطح آن خوب باشد و درزهای جوش کوچکی داشته باشد زیرا به طور مداوم تمیز و پاک می شود. به همین دلایل ، پروفیلهای ذوب شده لیزر بهترین انتخاب بودند زیرا آنها همه جعبه ها را بررسی می کردند.برای ساختن این اتاق تمیز سیار ، کانالهای ذوب شده لیزر سفارشی 304 / L را در اندازه های مختلف در اختیار توزیع کننده قرار دادیم.

کار با فولاد ضد زنگ سازه ای

این کانال ها شامل کانال های فولادی ضد زنگ 6 اینچ ، 8 اینچ و همچنین 12 اینچ با پایه و ضخامت های سفارشی بودند. این پروژه همچنین خواستار لوله های ذوب شده لیزر مربع گوشه ای سفارشی از فولاد ضد زنگ 304 / L است. ما همچنین این پروفیل های فولاد ضد زنگ را در طول های سفارشی تولید کردیم.

آشنایی با قیمت ورق و انواع آن

پروژه اتاق تمیز سیار دارای جدول زمانی محدودی بود. بنابراین با همکاری نزدیک با توزیع کننده توانستیم به موقع به سایت شغلی آنها برسیم.

آشنایی با لوله و قیمت آن در بازار آهن

فولاد ضد زنگ برای هر محیطی

نحوه جوشکاری سیم فولادی ضد زنگ

محیط های تمیز اتاق مانند محیط مورد نیاز این پایه های موشکی متحرک برای اشکال سازه ای از جنس استنلس استیل مناسب است. در واقع ، محصولات ما را می توان در صنایع و برنامه های متعددی یافت. اینها شامل ساختمان و ساخت و ساز ، هوا فضا ، هسته ای ، انرژی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، معماری ، فاضلاب و موارد دیگر است. برای کمک به پروژه بعدی فولاد ضد زنگ برای هر صنعتی امروز با ما تماس بگیرید.سازه های اتاق تمیز ضد زنگ در کیپ کاناورال