فولاد کربنی جوش داده شده با لیزر

یکی از روندهای محبوب در طراحی مدرن ، گوشه های تیز ، خطوط تمیز و ساختارهای در معرض آن است. برای سالها ، فقط تولید داخلی فولاد ضد زنگ و آلومینیوم در پروفیل های گوشه دار وجود دارد ، اما اخیراً بسیاری از طراحان این ویژگی را در فولاد کربنی درخواست می کنند.

با تکمیل کارخانه ، Stainless Strukturals America اکنون می تواند با ارائه تولید داخلی پروفیل های فولاد کربن جوش داده شده با لیزر ، این تقاضا را برآورده کند.فولاد کربنی جوش داده شده با لیزر

میلگرد آجدار ۲۵ ظفر بناب A3

استعلام قیمت ناودانی

فناوری تولید پروفیل های گوشه دار شارپ

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در تهران

برای تولید اشکال ساختاری استاندارد و پروفیل های سفارشی در فولاد ضد زنگ ، Stainless Strukturals از فناوری اختصاصی جوشکاری لیزر استفاده می کند. این فناوری که اغلب به عنوان همجوشی لیزر شناخته می شود ، برای تولید پروفیل های فولادی کربن سفارشی در هر دو آلیاژ فولاد A36 و Gr.50 یا سایر فولادهای آلیاژی استفاده می شود. از 1 ژوئیه ، 230،000 تاسیسات SQFT که اخیراً گسترش یافته است ، هم اکنون محل تولید پروفیل های فولاد ضد زنگ و فولاد کربنی است.فناوری جوشکاری لیزر ما دارای مزایای بارز بسیاری است. این فرایند به خودی خود گوشه های تیز و لبه های مستقیم ایجاد می کند که از نظر زیبایی نیز خوشایند هستند و از همه دستورالعمل های AESS برخوردار هستند. جوشکاری با لیزر همچنین امکان شخصی سازی کامل آلیاژها ، شکل ها ، اندازه ها ، ابعاد ، هندسه ، طول و موارد دیگر را فراهم می کند. با جوشکاری لیزر هیچگونه ابزار یا اتهامی وجود ندارد بنابراین حداقل سفارش تولید فقط یک قطعه طول استاندارد است.

قیمت ورق سیاه اهواز

قابلیت های تولید از حداقل 10 فوت تا حداکثر طول 45 فوت در حالیکه دامنه ضخامت از 16/3 “تا 1” یا بیشتر از ترکیب پروفیل است. پروفیل های کربن جوش داده شده با لیزر همانند فولاد ضد زنگ می توانند ابعاد وب و فلنج کوچکی از 1 “تا 35” داشته باشند. برای پروفیل های کربن ، نفوذ استاندارد جوشکاری در هر طرف 3/8 اینچ است اما می تواند در صورت لزوم نوسان کند. تمام اشکال استاندارد ما و همچنین فولاد ساختاری توخالی در فولاد کربنی موجود خواهد بود.فولاد کربنی جوش داده شده با لیزر

تیرآهن و انواع آن را به طور کامل بشناسید

کاربردهای فولاد کربنی گوشه دار

قیمت ورق برشی ST52

کاربردهای متداول برای پروفیل های کربن گوشه ای تیز ، ماهیت معماری دارند. یکی از عناصر اصلی معماری مدرن ، م componentلفه فولاد سازه ای در معرض دید است. این مفهوم با طرح هایی برای سیستم های دیوار پرده ، ویترین فروشگاه ها ، سایبان ها ، رشته های راه پله و تکیه گاه های سازه ای در حال افزایش محبوبیت است. این گوشه ها با گوشه های تیز و جزئیات زیبا ، برای فضاهای عمومی مانند لابی ، فرودگاه ، هتل ، موزه ، مراکز خرید و ساختمانهای تجاری بسیار مناسب هستند.به دلیل ضریب سفارشی سازی جوشکاری لیزر ، از این پروفیل های کربن در مصارف صنعتی نیز استفاده می شود.

خوردگی در آب-خاک و هوا-

لوله مربع و مستطیل فقط چند نمونه از موارد استفاده عمومی برای سازه هایی مانند ستون ها و تکیه گاه ها هستند. ما حتی تیرها و تی های با فلنج شیب دار را تولید کرده ایم تا امکان طراحی پیچیده خطوط تولید و بسته بندی را فراهم کنیم.

انتخاب ماده مناسب

انواع لوله های فولادی ضد زنگ

انتخاب مواد یکی از تصمیمات مهم با هر طرحی است. در صورت لزوم استفاده از فولاد کربن مزایای مختلفی دارد. اگر پروژه شما در یک محیط غیر خورنده است و در معرض عناصر قرار نگرفته است ، فولاد کربن می تواند صرفه جویی در هزینه زیادی نسبت به آلیاژهای دیگر داشته باشد. گوشه های تیز و لبه های مربع زیبایی از نظر زیبایی باعث ایجاد طرح های مدرن و مدرن می شوند. تیم ما آماده است تا در انتخاب مواد برای پروژه بعدی شما به شما کمک کند.

ساختارهای ضدزنگ آمریکا در حال رشد است

در آگوست سال 2019 ، Stainless Struktural برای افزایش ظرفیت و توسعه بیشتر تأسیسات در Conroe ، تگزاس ، در یک پروژه ساختمانی جدید کار خود را آغاز کرد. اکنون کامل شده ، این گسترش از جهات مختلف به نفع تیم ، جامعه و مشتریان ما خواهد بود.

سازه های ضدزنگ-هواپیمای بدون سرنشین-آمریکا-طلوع خورشید

دلیل زنگ زدن فولاد چیست

اتاق رشد

در سال 2012 ، Stainless Strukturals عملیات آمریکای شمالی خود را از جکسونویل ، فلوریدا به یک پردیس 44 هکتاری در کانرو ، تگزاس منتقل کرد. با افزایش تقاضا برای پروفیل های سازه ای از جنس استنلس استیل ، مشخص شد که برای افزایش عرضه و تقویت بازار نیاز به یک مرکز تولید داخلی است. استراتژی این حرکت قرار گرفتن در مرکز برای تأمین آسان آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین مجاورت با یکی از بزرگترین بندرهای ایالات متحده ، بندر هوستون بود.ردپای اصلی شامل 120،000 مرکز تولید SQ FT و 5000 SQ FT دفتر با طراحی انبار بود که اجازه می داد هر زمان که زمان آن فرا برسد در آینده گسترش یابد. نمی دانستیم که زمان زودتر خواهد آمد تا دیرتر. با سه شیفت در روز ، پنج روز در هفته ، تجارت به رشد خود ادامه داد و محصولات لیزر ذوب شده ما در صنایع معماری ، مهندسی و ساخت و ساز محبوب شدند.فولاد کربنی جوش داده شده با لیزر

سازه های ضدزنگ-در حال رشد در آمریکا

  1. با افزایش مداوم تقاضا و محصولات جدید در افق ، Stainless Strukturals تصمیم گرفت امکانات تولیدی خود را گسترش دهد. این پروژه خواستار 110،000 SQ FT اضافی از انبار شد و مجموع آن به 230،000 SQ FT رسید. ساخت و ساز در آگوست سال 2019 آغاز شد و ما گواهی اشغال خود را در 1 ژوئن سال 2020 دریافت کردیم.
  2. این توسعه کارخانه نه تنها به سود Stainless Struktural ها بلکه به مشتریان و کلیه مصرف کنندگان پایین دستی آن نیز کمک خواهد کرد. فضای اضافی به ما امکان می دهد یک جوشکار لیزر الیاف جدید (حالت جامد) بیاوریم تا خط تولید دوم را به ما تحویل دهیم. با این ظرفیت افزایش یافته ، ما قادر خواهیم بود زمان های کوتاه تری را برای تأمین نیازهای مشتری و همچنین سایر مزایا ارائه دهیم. هدف ما ارائه بخشهای استاندارد از قبیل تیرها ، کانالها ، زاویه ها و سه راهی در طول 2 هفته در طول استاندارد از ابتدا تا انتها است. لیزر جدید همچنین پارامترهای محدوده اندازه ما را افزایش می دهد و امکان انعطاف پذیری بالاتر هندسه های سفارشی و اشکال غیرمعمول را فراهم می کند.

ترک خوردگی در لوله فولادی و رفع آن

  1. خط تولید فولاد کربنی علاوه بر قابلیت های دیگر ما در این توسعه ، عمدتا برای کاربردهای معماری ، این امر به ما امکان می دهد پروفیل های فولادی گوشه دار را در درجه های A36 ، A572 یا سایر کربن تولید کنیم. این در حال تبدیل شدن به یک روند بسیار محبوب در دیوارهای پرده ای و پروژه های نوع سایبان است که در آن گوشه های تیز از نظر زیبایی با ظاهری معاصر خوشایند هستند. اطلاعات بیشتر در مورد خط کربن ما پس از تکمیل در ماه جولای در دسترس خواهد بود.

از دیگر ملحقات این تاسیسات می توان به پنج عدد جرثقیل 10 تنی برای تولید ، 100٪ روشنایی LED برای تمام ساختمان و ساختمان های داخلی و دفتر ، روشنایی داخلی ، یک غرفه در فضای باز با آشپزخانه و کوره برای استراحت و عملکرد کارمندان و سایر موارد دیگر اشاره کرد. امکانات. برای دیدن فیلم های ویدیویی از مراحل ساخت ، اینجا را کلیک کنید.در Stainless Structurals ، ما به جامعه خود افتخار می کنیم. ما می خواهیم به افراد و مکانهایی که به ما کمک کرده اند به عنوان یک شرکت رشد کنیم ، بازگردانیم. توسعه ما منجر به 10 کارمند جدید شده است که با ادامه رشد ، برنامه برای 50 کارمند دیگر دارند. تیم ما اینجاست تا به شما در طراحی بعدی فولاد ضد زنگ یا کربن کمک کند. امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.فولاد کربنی جوش داده شده با لیزر

آشنایی با انواع و قیمت ورق A516