قیمت نبشی سپاهان در تهران

نبشی را می‌توان نوعی پروفیل دانست که گستره برشگاه آن به شکل دوضلعی است که نسبت به یکدیگر عمود هستند.این قطعه کاربردی در سازه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یکی از مهمترین قطعات موجود در ساختمان به حساب می آیند.قیمت نبشی سپاهان در تهران

 قیمت نبشی سپاهان در تهران

کاربرد نبشی چیست

از آن به دو صورت مرکب و منفرد در انواع پروژه های صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود.این نوع پروفیل را بنا به استفاده هم می توان به صورت تکی بهره گیری کرد قیمت نبشی در تهران  و هم به شکل ترکیبی با دیگر سازه ها مورد استفاده قرار داد.

فرق نبشی L با نبشی V

ان قطعه فولادی را  به اختصار با حرف ال  نمایش می دهند  و  چناچه  اندازه بال های آن به صورت  مساوی باشد با حرف  v نمایش داده می شود  و  پس از آن حرف اخصاری و سایز بال  و … می بایست قید شود .

قیمت روز ورق st52  درخین عرب مشهد

قیمت اتصالات آهن رسان قیمت آهن کیلویی  قیمت قوطی آهن رسان قیمت آهن اهواز قیمت آهن فایکو قیمت اهن صنعتی قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق سیاه قیمت ورق آهن صنعتی قیمت پروفیل آهن رسان به نشانی  ق https://ahanresan.ir/st52/یمت ورق سیاه ۲میل قیمت ورق روغنی نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق آهن کیلویی در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

در مواردی که از این نوع پروفیل استفاده می شود در نقشه ها به این صورت نشان داده می شود:

  1. ضخامت بال * طول بال اول * طول بال دوم
  2. تشخیص نبشی L از نبشی V

انواعی نبشی آهن رسان

در اینجا به معرفی انواع خاصی از نبشی می پردازیم که در بازار موجود هستند.قیمت نبشی سپاهان در تهران

نبشی های بال مساوی به روش نورد  گرم  تولید  می گردد  و  از جمله ویژگی های خاص و  مناسب آن می باشد که در جهت  جوشکاری به کارگرفته می شود .

این سبک نبشی همان گونه که از اسمش پیداست در شرایطی که احتمال  خوردگی و زنگ زدن وجود دارد به کاربرد می شود .نوع استیل ضد زنگ مانند سایر موارد ساخته شده با استیل ضد زنگ، بر اساس استیل به کار رفته در آنها تقسیم می شوند. این انواع استیل به کار رفته، بر اساس عناصر موجود در خود به انواع متنوعی تقسیم می شوند. معروف ترین آن در تولید عبارتند از استیل ۳۰۴ و ۳۱۶  می باشد.

در نبشی های استیل در میزان کروم و نیکل با یک دیگر متفاوت هستندو کاربردهای متفاوتی بایک  دیگر نیز دارند . به عنوان مثال به کار رفتن عنصر مولبیدن در استیل ۳۱۶ است. این عنصر باعث می شود تا استیل در مقابل آب نیز مقاوم شود. در نتیجه به این نوع نبشی ساخته شده توسط عنصر مولبیدن، این امکان را می دهد که در صنایع دریایی مصرف شود. همچنین در محیط هایی که کار با اسید وجود دارند عمدتاً مورد  استفاده قرار می گیرد .قیمت نبشی سپاهان در تهران

 

این مدل از پروفیل هم اسم خود را از ماده سازنده می گیرد. در اینجا این ماده سازنده آلومینیوم است. از ویژگی های این نوع می توان گفت که این نوع به علت آلومینیوم به کار رفته در آن وزن کمتری نسبت به سایر نبشی ها دارد. این موضوع برخلاف نبشی استیل غیرمغناطیس است (استیل سری ۴۰۰ غیر مغناطیس است نه سری ۳۰۰). این قابلیت امکان استفاده از آن را در دکل های مخابراتی ممکن می سازد.

این سبک نبشی ها همانند پروفیل گالوانیزه، نبشی گالوانیزه همان نبشی معمولی است که با کمک روش گالوانیزاسیون، روی آن یک لایه «روی» می پوشاند .

 

نبشی گالوانیزه با توجه به این که فلز روی از نظر پتانسیل  الکتریکی با فولادی که نبشی معمولی است  ساخته شده متفاوت است این  امکن را به وجود  می آورد که عدم  ایجاد خراش و  نفوذ رطوبت به فولاد  صورت گیرد .قیمت نبشی سپاهان در تهران

قیمت نبشی امروز آهن رسان

قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی 4 قیمت نبشی ۵ قیمت نبشی 3 قیمت روز نبشی و قوطی قیمت نبشی ۸ اصفهان قیمت نبشی 10*10قیمت روز نبشی و قوطی در وب سایت آهن رسان به نشانی  www.ahanresan.irقیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت پروفیل آهن پرایس کانال قیمت پروفیل قیمت ورق روغنی در تهران قیمت آهن قیمت آهن اصفهان قیمت ورق سیاه آهن پرایس قیمت روز آهن در بیرجند قیمت آهن اصفهان قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد لیست آهن فروش اصفهان قیمت میلگرد اصفهان امروز شماره تماس آهن فروشان آهن رسان  اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان قیمت اتصالات آهن تهران جهت اسکلت فلزی قیمت نبشی 8*8 قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت نبشی 10*10 قیمت پروفیل قیمت آهن کیلویی قیمت آهن اصفهان امروز قیمت آهن اهواز قیمت آهن دست دوم در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذایر شده است.

تولید کننده نبشی

نبشی را می توان جزو یکی از مهمترین مصالح ساختمانی محسوب کرد که به وفور در پروژه های ساختمانی و  صنعتی به صورت  مرکب و  تکی مورد  استفاده قرار می گیرد .و براساس کاربدر اندازه  بال ها  و  وزن و ابعاد آن توسط تولید  کنندگان  مختلفی صورت می پذیرد .قیمت نبشی سپاهان در تهران