قیمت پروفیل سرد در تهران

امروزه از پروفیل ها در سبک های مختلفی تولید  وعرضه می شوند  که هر کدام از کارایی و خواص خاصی برخوردار هستند.قیمت پروفیل سرد در تهران

قیمت پروفیل سرد در تهران

پروفیل c

فلز پروفیل C یکی از مدل های درجه یک  پروفیل است  که برای سازه های دیواری و  اتصال ستون ها  دور ازهم  به کاربرده می شود . این مدل پروفیل ها از قدرت  و استحکام بالایی برخوردار بوده و با توجه  به این که از ورق گالوانیزه تولید شده است می تواند سال ها بدون  فرسودگی سالم بماند .

انواع استاندارد پروفیل

این سبک پروفیل از جمله بهترین سبک های تیرآهن قیمت پروفیل در تهران یا پروفایل است که از شمش های فولادی تولید  می شود و در سرتاسر دنیا به کاربرده می شود .پروفیل های مدل  ipe از نظر مهندسی، طراحی شگفت انگیزی دارد و با داشتن دو بال افقی محکم، در صنایع متفاوت، کاربرد بسیار گسترده ای دارد.قیمت پروفیل سرد در تهران

این سبک  پروفیل ها دارای بال هایی با ضخامت های کاملن یکسان هستند و  هیچ گونه ناهماهنگی در بین  آن ها دیده نمی شود  این سبک پروفیل ها  شیب ملایمی دارند در بال های خود دارند این نوع پروفیل به دلیل کیفیت و استحکام بالایش در صنایع زیادی مثل ساختن سد، اسکله، برج و… مورد استفاده قرار می گیرد .

پروفیل کامپوزیتی آهن رسان

این سبک  پروفیل ها در آب و هواهای مرطوب و آسسب پذیر است که از کیفیت اولیه ای برخوردارهستند که آن را از دست  می دهند  پروفیل های کامپوزیتی محصولی فوق العاده  برای ساختمان سازی ها در روزهای پاییزی و  زمستانی است  که در مقابل با سرما  و رطوبت  آسیبی نمی بینند. از جمله  مهم ترین ویژگی های پروفیل های کامپوزیتی این است که به نسبت  سایر مدل های پروفیل دارای تمایز است  و  عدم  ساییدگی و استهلاکی که دارد  در برابر رطوبت  و سرما و دیگر عوامل طبیعی در مدت زمان طولانی می‌باشد.پروفیلی کامپوزیتی به دلیل مواد اولیه از رنگ‌های مختلفی درست شده است.

Upvc یکی از محبوب‌‌ترین مدل‌های پروفیل در دنیای امروز می‌باشد که در صنایع پنجره سازی کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد.یکی از مهم‌ترین مزایای این نوع پروفیل، سبکی و انعطاف‌پذیری بالای آن در اوج مقاومت و استحکام می‌باشد که از یو‌پی‌وی‌سی، یک پروفیل درجه یک و کاربردی ساخته است.به علت عدم آسیب دیدگی این نوع پروفیل دربرابر تغییرات آب‌وهوایی و ساز‌وکارهای شیمایی، از آن برای قسمت بیرونی پنجره‌ها که با هوای آزاد به صورت مستقیم ارتباط دارد استفاده می‌شود.قیمت پروفیل سرد در تهران

مدل‌های مختلف پوروفیل یوپی‌وی‌سی

پروفیل یوپی‌وی‌سی، مدل‌های متفاوتی دارد که هرکدام کاربردها و مزایای خاصی دارند، در ادامه با انواع پروفیل upvc آشنا شوید.

 1. لنگه درب برای درب‌سازی
 2. فریم برای پنجره‌سازی
 3. میانی برای ستون درو پنجره
 4. لنگه جهت استفاده در پنجره بازشو
 5. لنگه کوشی
 6. فریم کوشی برای کلاف پنجره
 7. زهوار

کارخانه جات معتبر تولید پروفیل در ایران

از محبوب ترین کارخانه های تولید لوله و پروفیل در ایران هستند که در تولید انواع مقاطع فلزی, قوطی و پروفیل و انواع سازه های فلزی را تامین می کنند  و به بازار عرضه می کنند .قیمت پروفیل سرد در تهران

پروفیل :

پروفیل یکی از مصالح ایی است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد های متعددی دارد و در روند تکمیل شدن بهینه و اصولی ساختمان به معماران این صنعت کمک شایانی کرده است .

پروفیل ها  به دو دسته :

 1. پروفیل صنعتی : در صنایع مختلف همانند خودروسازی , نظامی و… در تهیه عنوان قطعات و ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرند  . دلیل عمده استفاده از این نوع پروفیل ها پیشگیری از پدیده خوردگی و همچنین افزایش طول عمر سازه در مقابله با ارتعاشاتی که ممکن است در طول زمان اتفاق بیفتد می شود . نحوه بکارگیری پروفیل در صنعت خودروسازی به صورت تولید اشکالی همانند قوطی مربعی و مربع مستطیلی مورد استفاده قرار می گیرد .
  فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
  ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
  ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
  ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

   

2.پروفیل  ساختمانی : این نوع پروفیل در  صنعت ساخت و ساز مانند صنایع تولیدی درب و پنجره های  آلومینیومی و… کاربرد دارد .

فرآیندهای شامل :

قیمت پروفیل 20*20 آهن رسان

قیمت پروفیل آهن آنلاین در کانال قیمت گذاری آهن رسان  قیمت پروفیل سبک درب و پنجره قیمت و وزن پروفیل سبک قیمت پروفیل سبک ساوه کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل مبلی قیمت قوطی 40*80 امروز قیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت پروفیل سبک کانال قیمت پروفیل قیمت آهن کیلویی قیمت آهن اهواز نمودار قیمت پروفیل  در وب سایت آهن رسان در کانال قیمت گذاری آهن رسان آهن قیمت روز آهن علت افزایش قیمت آهن آلات کانال قیمت پروفیل قیمت آهن اصفهان امروز قیمت پروفیل اهواز قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد قیمت اتصالات آهن تهران جهت اسکلت فلزی لیست آهن فروش اصفهان آهن آنلاین قیمت قوطی آهن در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شد است.

مصارف پروفیل :