قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

در زملن های گذشته برای ساخت  انواع  درب و  پنجره  از مواد طبیعی و  چوب استفاده  می کردند  که رفته رفته  و با گذشت  زمان  و  همچنین  در نظر داشتن  پیشرفت  تکنولوژی انواع فلزات  جای خود رابا چوب ها  عوض کردند و پا به عرصه گذاشتند  به این  علت  که  چوب ها  هم زود  قابلت خراب شدن را داشتن  و  هم از قیمت  بالایی برخوردار بودند  و همچنین  برای استفاده از چوب باید  منابع زیادی نابود  می شد به همین  علت به سرعت  جای خود را فلزات  دادند  . پروفیل با  توجه به  نیاز صنایع  مختلف در ابعاد و  متریال های گوناگونی تولید و عرضه  می شوند و امروزه  دیگراز پروفیل  تنها برای درب و  پنجره  ساختمان ها استفاده  نمی شود بلکه  در صنایع  مختلفی مورد  استفاده  قرار می گیرد .قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

صنایعی از جمله  :

 1. خودرو سازی
 2. نظامی
 3. ساخت انواع  تجهیزات
 4. آبرو ها
 5. صنایع هوایی / صنعتی/ عمرانی
 6. ساختمان سازی

و… مورد  استفاده  قرار می گیرد.

به  طور عمده قیمت پروفیل در مشهد  ازجنس فولاد هستند  و به صورت  جوش به  یک دیگر متصل  می شوند و در درسته  بدون  درز و  درز دار مورد  استفاده  قرار می گیرند .

به  طور عمده  پروفیل ها به دو  دسته  :

 1. پروفیل باز
 2. پروفیل بسته

تقسیم  بندی می شود .

پروفیل آهن رسان

پروفیل ها در طو های مختلفی که معمولا  در رنج  6 تا 12 هستند  تولید  و  عرضه  می گردد  قیمت پروفیل ها با  توجه به سطح  و ابعاد  و مقطع و میزان  ضخامت  که دارد  نوع و  کاربردهای گوناگونی دارد  مهندسین  ساختمان سازی در راستای این  که بتوانند یک  پروژه ساختمانی را  به  خوبی مدیریت  کنند  باید  بتوانند  یک پروفیل  مناسب را  انتخاب کنند  تا بتوانند  پروژه را به خوبی و  در مدت  زمان  کوتاهی به اتمام برسانند  و همچنین  از هزینه تا مقدا زیادی بکاهند پس باید  دقت  لازم رار به کارببرند  تا  پروفیلی مناسب سازه  را  انتخاب کنند . همچنین  پروفیلی که استفاده  می شود  باید  به گونه ای باشد  که ایمنی سازه رار به  خطر نندازد  و  تعادل بنا های بلند را نیز حفظ کند . مورد  دیگری که در انتخاب پروفیل های باید  مد نظر قرار بگیرد  این  است که :

پروفیلی تولید کنند که در برابر انواع حوادث و خوردگی مقاوم باشد. قوطی‌ها به قدری مصارف گوناگون و مختلف دارند که ممکن است ما در روز و در سطح شهر آن را بارها دیده باشیم. پل‌های عابر پیاده و نرده‌های حفاظ در راه‌پله و نرده‌های دیگر خانه و سقف‌های خانه‌های شمال کشور، همه و همه می‌توانند پروفیل باشند.

انواع پروفیل

پروفیل ها را می توان  به دسته  کلی :

 1. پروفیل صنعتی
 2. پروفیل ساختمانی

دسته بندی کرد .قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

پروفیل‌های ساختمانی بیشتر در ساخت در و پنجره و نرده کاربرد دارند و پروفیل‌های صنعتی بیشترین کاربردشان در صنایع خودرو است.قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

پروفیل ساختمانی

پروفیل های ساختمانی همان طور که از اسمشان  پیداس در صنایع ساختمانی به کارگرفته می شود  این  سبک  محصولات  در ساخت انواع  درب و  پنجره  آلومینیومی بسیار مورد  استفاده  قرار می گیرد روش ساخت  این قوطی های ساختمانی اندکی متفاوت  است .

روش ساخت  پروفیل های ساختمانی در 3 دسته  :

 1. نورد گرم
 2. نورد سرد
 3. نورد مرکب

 

تقسیم  بندی می گردد .

 

انواع  تعاریف نورد کاری :

 

در این  سبک  محصولات  از شمش های فولدی گرم  ساخته می شوند که در برابر فشارهای بیرونی به  خوبی مقاومت  می کنند همچنین  این محصولات به صورت  دور بسته هستند.قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

در این روش در ساخت  پروفیل های ساختمانی از ورق های سرد  که با  پرس خم  می شوند  استفاده  می شود  و  تبدیل  به  پروفیل  می گردند  که معمولا برای کارهای ساختمانی و  سبک مورد  استفاده  قرار می گیرد . به عنوان  مثال در سقف ها و  چهارچوب ها درب ها استفاده  می گردد .

در این روش پروفیل‌های تولیدشده به روش نورد سرد و نورد گرم را بایک دیگر ترکیب می شوند .

پروفیل ها معمولا  بسیار خاص هستند  و ساختارآن ها  همانند  پروفیل های ساختمانی نیست  پروفیل های ساختمانی قابلیت ساخته شدن  در یک  کارگاه کوچک را  نیز دارند اما پروفیل های صنعتی این  گونه نیستند  پروفیل های صنعتی در انواع  صنایع مختلف  مانند :

و..مورد  استفاده هستند .

نکته :

دلیل حساسیت ایمنی در این صنایع، پروفیل‌های صنعتی تولیدشده باید استانداردهای خاصی داشته باشند. همچنین تکونولوژی در ساخت پروفیل‌های صنعتی حرف اول را می‌زند. بسیاری از پروفیل‌های صنعتی به قدری خاص هستند که فعلا توانایی و قدرت تولید آن در ایران وجود ندارد. همچنین علاوه بر تکنولوژی، ساخت بعضی از این پروفیل‌ها نیاز به دستگاه‌های خاص با قیمت بالا دارد. در پروفیل‌های صنعتی خواص مکانیکی و الکترونیکی اهمیت ویژه‌ای برخوردار است  .قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

پروفیل گالوانیزه

مدل پروفیل های گالوانیزه  به  دلیل متریالی که  در ساختار آن وجود دارد  در برابر خوردگی مقاوم است و  ایمنی بالایی دارد از این رور پروفیل های گالوانیزه  در شمال  کشور به شدت  کاربرد دارد  و  این نوع در ساخت  انواع  درب و  پنجره های دوجداره  مانند   upvc نقش اصلی را  ایفا می کند . از جمله مزایای این  درب و  پنجره ها  جلوگیری از هرز شدن پیچ‌های اتصال و دستگیره پنجره را می‌گیرد. این پروفیل‌ها به دلیل مقاومت بالا برای پنجره و سازه‌هایی که در ارتفاع بالا قرار دارند نیز بسیار مناسب است. مثلا در پنجره‌های پنت‌هاوس‌ها کاربرد دارند. حتی در طبقه‌های پایین یک برج به علت حجم و سنگینی سازه‌های بالای آن طبقه فشار زیادی روی واحد است که پروفیل‌های گالوانیزه برای پنجره‌ها مناسب هستند.

قیمت پروفیل گالوانیزه

در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir گلخانه پروفیل گالوانیزه چیست قیمت پروفیل گالوانیزه کناف قیمت پروفیل گالوانیزه قزوین قیمت پروفیل سبک قیمت ناودانی در مشهد قیمت قوطی در مشهد پروفیل گالوانیزه اصفهان قیمت پروفیل گالوانیزه گلخانه قیمت پروفیل گالوانیزه قزوین پروفیل گالوانیزه چیست قیمت پروفیل در خین عرب مشهد دنیای آهن مشهد قیمت آهن فایکو در مشهد پروفیل گالوانیزه اصفهان قیمت روز آهن در مشهد برادران   در وب سایت رسمی آهن رسان روستا قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد قیمت آهن اصفهان امروز قیمت پروفیل اهواز کانال قیمت پروفیل قیمت میلگرد انبار اصفهان آهن فروشی اصفهانشماره تلفن اهن الات اصفهان لیست آهن فروش اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

پروفیل کامپوزیتی

پروفیل ها از مواد ترکیبی ساخته می شوند  که در برابر خوردگی مقاوم است  برای همین در مصارف  در سرتاسر جغرافیای ایران  مورد  استفاده  قرا می گیرد  و به نسبت  سایر نوع  پروفیل ها دارای عمری طولانی تر است . در این  سبک  پروفیل  ها ایمنی بیشتری در برابر ارتشاعاتی مانند زلزله مقاومت مطلوبی دارند به همین  علت  در مناطقی که زلزله خیز است  از این سبک  پروفیل  استفاده  می گردد . نکته مثبت دیگر پروفیل کامپوزیتی، سبک بودن آن است. دیگر کاربرد  اصلی و  مهم  این  کامپوزیت، مقاومت در برابر رطوبت است.قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد

پروفیل های در دو دسته  :

در بازار یافت می شوند . قیمت پروفیل گالوانیزه در مشهد