پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود!

سازه های بیلینگتون

تیرآهن ۱۸ اهواز IPE

سازه های Billington افتخار دارد اعلام کند که یکی از پروژه های خود ، The Derby Multi-Sports Arena ، برنده جایزه طراحی فولاد سازه 2015 شده است. عصر جوایز در اول ژوئیه در لندن برگزار شد ، جایی که ما به عنوان برندگان پروژه مستقر در دربی معرفی شدیم. جوایز طراحی سازه های فلزی بسیار رقابتی و بسیار مورد توجه هستند ، بنابراین دریافت شایستگی شایسته برای یک ساختمان واقعا غیر معمول اما با طراحی منحصر به فرد ، خبر خارق العاده ای است. این یک پروژه لذت بخش بود زیرا غیرمعمول بود و فقط یک نمونه از مقیاس / دامنه طراحی و سازه های فلزی است که بیلینگتون قادر به تولید آن است. پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود!فن آوری های تجزیه و تحلیل سطح ترکیبی ، پوشش آلی روی فولاد را کمی می کند

عرصه نمادین چند ورزشی Derby’s یک پروژه مهم میراثی است که پس از بازیهای المپیک 2012 شور و شوق ورزشی را به خود جلب می کند. اولین ودروموم جدید ساخته شده از زمان بازیهای المپیک لندن در انگلستان ، این ساختمان نمادین 14،500 مترمربعی واقع در کنار استادیوم فوتبال پراید پارک ، دارای یک پیست مخروطی المپیک به اندازه 250 متر سیبر است.

کار ساخت و ساز در ماه مه سال 2013 آغاز شد. بیلینگتون استراکچرز که از طرف پیمانکار اصلی Bowmer & Kirkland کار می کرد ، مسئولیت طراحی ، ساخت و نصب کلی سازه های فلزی را بر عهده داشت. Arup ، به عنوان مهندس ، مسئول طراحی اولیه مفهوم در مرحله توسعه (تا مرحله D) بود و بیلینگتون طراحی دقیق فولاد را برای پروژه تهیه کرد. این عرصه در اوایل سال جاری افتتاح شد. پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود! آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟

ساخت و ساز و ساخت صنعتی

یک تیر جرثقیل High Steel برپا شده است.

ما چالش را از تیرها بیرون می کشیم

مشاغل بزرگ می توانند با پاداش های بزرگ برابری کنند ، اما گاهی اوقات کمربندهای بزرگ خطوط تولید سازندگان فولاد سازه ای را به چالش می کشند ، با استفاده از زمان ارزشمند و افزایش هزینه های سربار. این زمانی است که High Steel می تواند کمک کند. با بیش از 85 سال تجربه ساخت بزرگترین تیرهای قابل حمل ، می توانیم به راحتی اجزای سازنده فولاد چالش برانگیز را در کار شما بدست آوریم.

تماس با ما

چهار تاسیسات ساخت فولاد در لنکستر و ویلیاماسپورت واقع در پنسیلوانیا ، با دسترسی آسان به بزرگراه ها و راه آهن اصلی ، شامل عملیات انفجار کامل و رنگ پیچیده است. ما طیف گسترده ای از خدمات مرتبط شامل یک گروه مهندسی داخلی و ناوگان حمل و نقل متعلق به شرکت را ارائه می دهیم. پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود! اتصال فلزات گروه پلاتین: برنامه های الکترونیکی

داستان های موفقیت اخیر ما شامل تولید اعضای قاب بندی فولادی برای امکانات ورزشی ، موزه ای و آموزشی ، تیرهای جرثقیل برای تأسیسات صنعتی ، تیرهای صفحه ایستگاه های قطار و نیروگاه ها و تیرهای جعبه ای برای گسترش فرودگاه است.

آهن خام چگونه ساخته می شود

دفعه بعدی که پیشنهاد کار با اجزای سازه ای فولادی متناسب با فروشگاه شما را ندادید ، ابتدا با ما تماس بگیرید تا درمورد اینکه چگونه می توانیم به صورت مقرون به صرفه با هم کار کنیم تا موفقیت بزرگی در آن کار ایجاد کنیم ، صحبت کنیم. پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود!

ساخت پل
کوپر رودخانه روز
پل آرتور راونل جونیور توسط over پشتیبانی می شود
35000 تن فولاد ما.

کیفیت برتر و رضایت مشتری

قیمت ورق برشی ST52

سازندگان هایت استیل به شهرت ما در تولید فولاد پل که از نظر کیفیت و تناسب مداوم برتر است ، افتخار می کنند.

تیم باتجربه ما از ابتدا تا انتها روی موفقیت پروژه پل فولادی شما متمرکز شده است. توانایی اثبات شده ما در شناسایی و غلبه بر تناقضات طراحی ، مشکلات احتمالی نعوظ و موانع حمل و نقل منجر به ساخت فولاد سازه ای می شود که اولین بار درست است و به شما کمک می کند تاخیرهای ساخت و ساز پرهزینه را اجتناب کنید.چگونه می توان به مشتری خود کمک کرد که نوع فلز مورد نیاز آنها را پیدا کند

هماهنگی مناسب پروژه و تحویل کارآمد فولاد سازه ای به پروژه پل شما عامل اصلی موفقیت نهایی آن است. این همان چیزی است که به ما برتری می دهد. پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود!

قیمت ورق سیاه اهواز

ما از شما دعوت می کنیم برای دیدن آخرین پروژه های پل خود ، به گالری پروژه ما مراجعه کنید. اگر در مورد برنامه ریزی پروژه ، حمل و نقل یا برآورد قیمت پروژه برای پروژه آینده س questionsالی دارید ، لطفاً از ابزارهای طراح ما دیدن کنید. یا اینکه در مورد چگونگی High Steel می تواند به شما در ساخت فولاد برای پروژه های با استفاده از سیستم تحویل Design-Build یا مشارکت خصوصی و خصوصی کمک کند ، یاد بگیرید. روش های خلاقانه استفاده از ورق های فلزی برای DIY ها

برای درخواست پیشنهاد پروژه پل فولادی خود با بخش فروش ما تماس بگیرید. ما به طور معمول تمام پروژه های پل فولادی را در میانه آتلانتیک و شمال شرقی ایالات متحده پیشنهاد می دهیم و منطقه بازار ما برای پروژه های بزرگ پل و آنهایی که نیاز به ساخت پیچیده دارند ، مانند پل های خرپا ، قوس و کابل در سراسر کشور گسترش می یابد. پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود!

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در تهران