آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند

آشنایی با شیرهای ایمنی

میلگرد آجدار ۱۴ذوب آهن A3

اخیراً مقاله ای در Empowering Valves وجود دارد که شیرهای مختلفی را که در کاربردهای حیاتی مورد استفاده قرار می گیرند ، مشخص و تعریف می کند. آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟

 

نکاتی برای جوشکاری آلومینیوم

قلب انسان دارای چهار دریچه است که جریان خون را در بدن کنترل می کند. شیرآلات صنعتی به روشی مشابه عمل می کنند و نحوه جریان مایعات از طریق لوله یا مجرا را کنترل می کنند. شیرها انواع مختلفی دارند که برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار مهم است که شیر از مواد صحیح ساخته شده باشد. آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟

استعلام قیمت ناودانی

در این مقاله توضیح داده شد كه چگونه شیرها باید در فشار بالا بایستند یا مایعات سوزاننده در آنها جریان می یابد كه در نهایت باعث خوردگی مواد می شود. اگر سوپاپ اطمینان کاهش فشار به دیگ بخار بخورد ، ممکن است صدماتی به کارمندان وارد شود. نشت شیرآلات ایمنی مورد استفاده در شرایط گاز یا بخار می تواند خطرات زیست محیطی ایجاد کند. در صنعت نفت و گاز ، سوپاپ هایی نه تنها در سرتاسر خطوط لوله ، بلکه روی مخازن ذخیره سازی نیز وجود دارد که می تواند تلفات ناشی از انتشار فراریان را که م ی تواند ناشی از دست زدن به فرآورده های نفتی اشتعال پذیر و خطرناک باشد که بخار تولید می کنند ، کنترل کند. چیزهایی که نمی دانید ما سهام آنها را داریم اعداد فلزی

 

نویسنده توضیح داد که:

 

مایعات و سایر رسانه های جریان یافته از دریچه ها در شرایط کار مهم می توانند تحت تأثیر تعدادی از خطرات قرار بگیرند. علائم شیرآلات که ممکن است از کار بیفتند شامل افزایش انتشار صدا ، فرسایش قطعات و لوله ها یا ارتعاش مکانیکی دریچه ها و خطوط لوله متصل است. تحت بسیاری از کاربردهای مهم ، غفلت از این علائم می تواند منجر به نتایج منفی در عملکرد گیاه ، هزینه های مالکیت ، انتشار گازهای فراری و حتی خطرات جدی ایمنی شود. به همین دلیل لازم است بسیاری از شیرهای اطمینان با استانداردهای ASME ، ANSI و / یا API ساخته شوند. آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟ آشنایی با فلزات پیوندی

اتصال فلزات گروه پلاتین: برنامه های الکترونیکی

 

در مقاله قبلی ، ما در مورد تلاش برای رفع خوردگی شتاب جریان یا مسئله FAC در نیروگاه های هسته ای و سوخت های فسیلی نوشتیم. روش های محاسبه نازک شدن دیواره لوله کشی به دلیل فرسایش – خوردگی بررسی و برای تهیه دستورالعمل های نگهداری محک زده شد. FAC زمانی اتفاق می افتد که لوله کشی و اجزای سازنده فولاد کربن توسط جریان آب یا آب بخار با اکسیژن محلول کم تخریب شود. هنگامی که آب در برابر مواد فولاد کربنی جریان می یابد ، لایه اکسید سطحی پایدار (به طور معمول Fe3O4) در جریان جاری حل می شود – به مرور زمان دیواره های لوله کشی را نازک می کند و باعث پارگی آنها می شود. (به این شرح زیر 10 دلیل استفاده از XRF دستی در خطوط لوله نفت و گاز مراجعه کنید.) آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟

 

جوشهای نگهدارنده فشار

شما باید تأیید کنید که فلز مناسب شغل را دارید

 

صنایعی که از شیرهای ایمنی در فعالیت های خود استفاده می کنند باید به یاد داشته باشند که شیرها همانند لوله ها تحت تأثیر قرار می گیرند. مایعات نه تنها از درون آنها عبور می کنند بلکه در هنگام باز و بسته شدن دریچه های اطمینان فشار بر روی مواد نیز وارد می شود که می تواند منجر به خوردگی فولاد 4140 را بیشتر بشناسید سریعتر یا بیشتر شود. بنابراین تأیید آلیاژهای فلزی برای تضمین کیفیت تولید ضروری است. اگر شیر تولید کننده شیر هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که محصولاتی که از در خارج می شوند با مشخصات مشتری مطابقت دارند و از استانداردهای صنعت برخوردار هستند. آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟

آیا فلز یا آلیاژ صحیح است؟ مطمئنی؟ اعتبار و مارک شما به آن بستگی دارد. اگر شما فردی هستید که از شیرآلات استفاده می کنید ، بهتر است مطمئن شوید که محصول ورودی با مشخصات شما مطابقت دارد. زندگی می تواند به آن بستگی داشته باشد. و اگر شرکت شما برای ادامه کار روان به این سوپاپ ها متکی است ، بهتر است یک برنامه تعمیر و نگهداری در نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که به مرور زمان تخریب نشده است.

 

آنالایزرهای قابل حمل اشعه ایکس فلورسنت (XRF) ابزاری اساسی برای تأیید انطباق تمام فلزات حیاتی با الزامات مستقل از گواهینامه ها و مارک های سازنده هستند. آنها می توانند مواد دیگری را غیر از موارد مشخص شده شناسایی کرده و به اطمینان از اطمینان و اطمینان از محصول کمک کنند. آیا شیرهای ایمنی شما ایمن هستند؟ ریخته گری طراحی چهارچوب

این آنالیز کننده های فلورسانس اشعه ایکس برای QA / QC داخلی مواد آلیاژی ، تأیید ضخامت پوشش / آبکاری ، شناسایی مواد مثبت موجودی مواد اولیه آلیاژ ورودی ، قطعات ماشینکاری و ساخته شده و سایش فلزات در روغن استفاده می شود. آنها تجزیه و تحلیل شیمیایی فوری و غیر مخرب و شناسایی درجه آلیاژ را به کاربران می دهند – که می تواند به جلوگیری از خطرات کمک کند.

قیمت میلگرد ظفر بناب در مشهد

مهم نیست که در چه صنعتی ، تأیید مواد و شناسایی مثبت مواد از آلیاژهای فلزی مورد استفاده در شیرآلات هرگز از اهمیت بیشتری برای اطمینان و ایمنی محصول برخوردار نبوده است. به هر حال دریچه ایمنی اگر خیلی ایمن نباشد ، چه فایده ای دارد.

تاریخچه فلزات