ریخته گری طراحی چهارچوب

 

برای دستیابی به چارچوبی ایده آل برای طراحی ریخته گری فلز ، نیاز به مطالعه دقیق الزامات متناقض و شناسایی بهترین راه حل است. ریخته گری طراحی چهارچوب ملاحظات طراحی ، معیار سازی کیفیت و مقرون به صرفه مصنوع برای ایجاد یک ساختار ایده آل برای ریخته گری فلز نقش مهمی دارد. آلیاژ فلزی مفرغ و ورشو

 

مزایای تعریف چارچوب:

برای طراحی محصولات بازیگران پایدار عملکردی با تکنیک های تولید با استفاده از حداقل زمان توسعه.

برای تولید طرح های ریخته گری با کیفیت با کاهش تعداد رد ها.

برای حفظ تعادل بین مصرف مواد و انرژی برای افزایش بهره وری با کمترین هزینه.

یک ریخته گری هوشمندانه طراحی شده لازم است که از یک طرف دارای صلاحیت و از طرف دیگر مقرون به صرفه باشد. با این حال ، این روش طراحی و ایجاد ریخته گری یک کار پیچیده است. برای ساختن چارچوبی از بازیگران ، چندین ملاحظه لازم است  ریخته گری طراحی چهارچوب تا تعریف شود و جای تعجب است که هیچ قانون خاصی برای تشخیص آنها وجود ندارد. بنابراین ، این شامل تجزیه و تحلیل کاملی از قابلیت ساخت و سایر مراحل تولید در مرحله طراحی ریخته گری فلز است.

 

ملاحظات مهم در چارچوب:

حداقل ضخامت مقطع – برای دستیابی به مقاومت و استحکام ، اشکال ریخته گری با حداقل ضخامت دیواره ها طراحی شده است. این امر به دستیابی به ریخته گری بدون اعوجاج و بدون استرس کمک می کند. بنابراین با به حداقل رساندن تغییرات در سطح مقطع ریخته گری ، شکست های پی در پی در محصول نهایی را کاهش می دهد. (به جدول 1.1 برای حداقل ضخامت دیواره فلزات معمولی مراجعه کنید)

تحمل – قابلیت مواد مورد استفاده – برای طراح مطلوب است که از تحمل بالاتری استفاده کند. همچنین ، مقادیر تحمل هندسی برای مثال برای سطوح ترکیبی کامپوزیت لازم است مشخصات یک سطح مشخص شود. ریخته گری طراحی چهارچوب

محاسبه جمع شدگی در آلیاژهای مورد استفاده – با سرد شدن مواد ، و مقاطع جز component بازیگران برای ایجاد دنده ها تلاقی می یابند. جهت مخالف شروع به کوچک شدن می کند. این سطح بالاتر از تنش ها را در تقاطع ها هدایت می کند و باعث ترک خوردگی فوری می شود.

فرآیند ذوب شده لیزر برای فولاد سازه ای

درک پدیده انتقال حرارت از ریخته گری قطعات ، در حالی که تحت اشکال مختلف قرار گرفته است. خصوصیات خنک کننده ریخته گری نقش عمده ای در تولید ریخته گری فلز دارد. طراحی گوشه های ریخته گری می تواند بر میزان خنک کننده تأثیر بگذارد. برای مثال گوشه های تیز شیب های حرارتی بالاتر را تحریک می کنند.

تعریف تغییرات شعاع در بخشهای بازیگران. 4 مورد جالب برای سیم پیانو

از غلظت جرم سنگین اجتناب می شود ، زیرا اتصالات بین بخشها باعث ایجاد غلظت جرم می شود. شکل اجزای ریخته گری که به تغییر ضخامت مقطع نیاز دارد ، باید مخلوط های اندازه گیری شده و پیش رونده باشد. بنابراین از بخشهای غلیظ غلیظ سنگین اجتناب کنید.

قیمت ورق برشی ST52

برای فرآیند و بازرسی های پس از تولید ، یک هدف از پیش تعریف شده مورد نیاز است. جیگ ها یا نقاط ثابت باید همیشه به گونه ای طراحی شوند که از خط تقارن یا خط تقسیم جز component بازیگران دور باشند.

قیمت ورق سیاه اهواز

جدول – 1.1 – جدول نشان دادن نمودار ضخامت دیواره حداقل از فلزات معمولی

آشنایی با فلزات پیوندی

ضریب بزرگ سازی الگوی فلزی برای هر جهت میزان مجاز پایان (تعداد کمتر برای اندازه های بزرگتر) حداقل ضخامت دیواره میلی متر (اینچ)

آلیاژهای آلومینیوم ریخته شده 1.08 – 1.12 0.5 تا 1.0٪ 4.75 (0.187)

آلیاژهای ریخته گری مس 1.05 – 1.06 0.5 تا 1.0٪ 2.3 (0.094)

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

آهن خاکستری برای ریخته گری 1.10 0.4 تا 1.6٪ 3.0 (0.125)

آلیاژهای ریخته گری نیکل 1.05 0.5 تا 1.0٪ N / A

ریخته گری فولاد 1.05 – 1.10 0.5 تا 2٪ 5 (0.20)

آلیاژهای ریخته گری منیزیم 1.07 – 1.10 0.5 تا 1.0٪ 4.0 (0.157) موارد مصرف ورق آلومینیوم

آهن های قابل انعطاف برای ریخته گری 1.06 – 1.19 0.6 تا 1.6٪ 3.0 (0.125)

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در تهران

رویکردی برای تعریف راه حلها ، رقابت در کنترل روند تولید در مرحله اولیه طراحی را به وجود می آورد. این پایگاه تسهیل کننده راه حل های پیاده سازی برای کار با مزایا است. ریخته گری طراحی چهارچوب بر اساس دیدگاه فوق بسیار متفاوت ، در عین حال قابل توجه ، طراحی ریخته گری فلز با هزینه موثر می تواند به طرز ماهرانه ای حاصل شود.

قیمت میلگرد ظفر بناب در مشهد