کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

تیرهای فولادی H و I چه کاربردهای متفاوتی دارند؟

تیرهای مخصوص سیستم عامل
تیرهای پل
من تیر برای ساختمانهای تجاری معمولی
من برای برنامه های سبک وزن پرتو می کنم
تیرهای مخصوص ساخت کشتی و اسکله

تیرهای فولادی یک ماده اصلی در هر پروژه ساختمانی است. آنها معمولاً به عنوان قطعات طولانی از فولاد توصیف می شوند. در فیلیپین ، بسته به اندازه گیری قطعات مختلف آن ، هنوز هم می توان آن را طبقه بندی کرد. بخاطر داشته باشید که به قسمتهای افقی آن فلنج و به قسمت عمودی وب گفته می شود. فلنج ها برای مقاومت در برابر هر نوع خم شدن وجود دارد ، در حالی که وب نیروی برشی وارد شده به آن را جذب می کند. کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

تیرآهن ۵۵ ترک IPE

اگر دارای فلنج هایی باشد که از بیرون نازک و از داخل ضخیم تر باشند ، به عنوان پرتو I شناخته می شود ، در حالی که اگر فلنج های آن ضخامت ثابت داشته باشد ، به عنوان پرتو H شناخته می شود. اگرچه آنها عملاً یکسان هستند ، اما این تفاوت کم در فلنج ها ، کاربردهای اصلی آنها را بسیار متفاوت می کند.

به خاطر داشته باشید که تیرهای فولادی بر خلاف صفحات فولادی در فیلیپین در ساخت های مختلف بسیار محبوب هستند. دو نوع تیرهای فولادی فوق الذکر بیشترین استفاده را دارند. با این گفته ، مهم است که برنامه های آنها متفاوت باشد. توجه داشته باشید که حتی اگر نسبتاً یکسان باشند ، طراحی آنها کاربردهای مختلفی را ایجاد می کند.

در زیر لیستی از کاربردهای مختلف تیرهای فولادی آورده شده است!

پرتوهای H برای سیستم عامل ها

تفاوت اصلی تیرهای H با تیرهای I این است که تیرهای H دارای دیواره ها و فلنج های ضخیم تری هستند و این امر باعث ایجاد ایده آل تر در ساخت سکوهایی با اندازه های مختلف می شود. فلنج های ضخیم تر آن را قوی تر کرده و قادر به تحمل مقادیر بیشتری از وزن است. تیرهای H در درجه اول برای سکوهایی استفاده می شوند مزایا و چالش های استفاده مجدد از فولاد که باید بتوانند بارهای سنگین تری را تحمل کنند. کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

به کاربردهایی مانند طبقه میانی یک آسمان خراش یا طبقه بالای انبار فکر کنید. اگرچه هنوز هم می توان از آن برای ساختمانهایی استفاده کرد که برای نگهداری بارهای کمتر از حد معمول طراحی شده اند ، اما ممکن است وزن پرتو مسئله ساز شود. برای این برنامه ها ، پرتوهای I بیشترین انتخاب را دارند. در پایان روز ، انتخاب بین پرتو H یا I برای سیستم عامل ها بسیار به پیمانکار بستگی دارد.

پرتوهای H برای پل ها

پرتوهای H برای پل ها وقتی صحبت از کار جاده مانند پل های روی آب ، یا روگذر می شود ، کاملاً پذیرفته شده است که این پرتو H است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این بدان دلیل است که پل ها به مقاومت و دوام مشخصی نیاز دارند که در تیرهای H به جای I Beams بیشتر مشهود است. سنگین بودن تیرهای H نیز به دلیل اینکه چقدر پل های پشتیبانی بیشتر به طور خودکار وجود دارد ، نادیده گرفته نمی شود.

پل ها برای ماندگاری طولانی مدت طراحی شده اند. آنها باید بتوانند نیروهای طبیعت و عجله مداوم و تقریباً مداوم وسایل نقلیه را شجاع کنند. وزن وسایل نقلیه یک عامل بسیار مهم است. موارد استفاده از ناودانی گالوانیزه پل هایی که بخشی از مسیر کامیون های تجاری هستند باید حتی قوی تر شوند زیرا این کامیون ها معمولاً محصولات و مواد بسیار سنگینی را به همراه دارند. کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

خوردگی در آب-خاک و هوا-

من برای ساختمانهای تجاری معمولی تیر می زنم

برای مراکز تجاری با رشد کم ، پرتوهای من انتخاب هستند. استحکام موجود آنها پشتیبانی کافی برای چند طبقه را فراهم می کند و فضای زیادی را برای ساخت بیشتر فراهم می کند. از آنجا که من می توانم تیرهای فلنج مخروطی یا فلنج پهن داشته باشم ، برای این نوع پروژه های ساختمانی متنوع ترند.

از تیرهای H بیشتر برای سازه های بزرگ استفاده می شود. بسیار شبیه آسمان خراش ها ، یا مجتمع های عظیم صنعتی. آنها معمولاً قویتر بوده و دامنه وسیع تری دارند و در مناطق وسیع تری پشتیبانی بیشتری را به همراه دارند.

من برای برنامه های سبک پرتو می کنم

قیمت ورق سیاه اهواز

من برای برنامه های سبک پرتو می کنم تیرآهن I تیرآهن فولادی ایده آل برای مواردی است که به یک ماده تحمل بار سبک نیاز دارند. اغلب اوقات از آنها برای ساخت قاب هایی برای راه های واگن برقی ، آسانسور ، تریلر و حتی تخت کامیون استفاده می شود. این پروژه ها به دامنه وسیع تر و قدرت بیشتری که پرتو H فراهم می کند نیاز ندارند. در عوض ، آنها بر روی یک ماده سبک تر ، تا حدی کوتاه تر تمرکز می کنند که می تواند یک ماده تحمل وزن نسبتاً مشابه را به یک ناحیه دقیق تر و کوچکتر وارد کند. کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

تیرهای H معمولاً بلند و عریض ساخته می شوندجوشهای نگهدارنده فشار زیرا بیشتر کاربردهای آن نیاز به پوشش مساحت بیشتری دارد. از طرف دیگر ، پرتوهای I را می توان به بخشهای کوچکتر تولید کرد ، و آنها را به پرتو ترجیحی این کاربردهای کوچکتر تبدیل می کند.

تیرهای H برای ساخت کشتی و اسکله

قیمت ورق سیاه اهواز

اسکله های Oceanside برای اینکه بتوانند به عنوان یک مرکز لجستیک عمل کنند ، به یک پایه نسبتاً قوی نیاز دارند. تیرهای H چارچوب سازه ای کاملی برای این سازه ها هستند. دامنه وسیع تری دارد و آن را برای این امکانات ذخیره سازی تا حدودی خارج از کشور ایده آل می کند.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در تهران

کشتی های باری بزرگ که باید آنقدر قوی باشند که بتوانند وزن زیادی را از طریق اقیانوس ها و دریاها تحمل کنند نیز همین است. به دلیل وزنی که پرتوهای H می توانند تحمل کنند ، پروژه سازه های بیلینگتون برنده جایزه طراحی فولاد سازه می شود! آنها یکی از محبوب ترین گزینه ها برای چنین مواردی هستند.

تیرهای I را می توان برای کشتی های باری نیز استفاده کرد ، با این حال ، آنها بیشتر از یک کاربرد ساختاری برای عرشه استفاده می کنند به جای منطقه ای که محموله در آن قرار دارد کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

قیمت میلگرد ظفر بناب در مشهد