سازندگان بلبرینگ چگونه از سبدهای مارلین استفاده می کنند

سازندگان بلبرینگ

بدون یاتاقان توپی فروتن ماشین آلات مدرن در امروز نیستند. اگرچه شواهدی مبنی بر استفاده از بلبرینگ در دوران باستان وجود دارد ، اما اولین حق ثبت اختراع در اواخر قرن هجدهم صادر شد. سازندگان بلبرینگ با این حال ، اوایل قرن بیستم شاهد پیشرفتهای بلبرینگ بود که به انقلابی در فن آوری مدرن کمک کرد. پیشرفت های بزرگ در زمینه های نظامی ، ساخت و فناوری خودرو به لطف تکامل یاطاقان توپ امکان پذیر شده است.

تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان

یاطاقان توپ ، با توجه به اثربخشی آنها در کاهش اصطکاک در ماشین آلات ، هنوز هم یک عنصر اصلی در فن آوری مدرن است. با این حال ، تولید این اجزای ضروری می تواند با سبدهای مناسب فولادی تسریع شود. دریابید که چرا سبدهای فلزی مارلین استیل می توانند از بیش از سایر گزینه ها ، تولید بلبرینگ را تسهیل کنند. 4 مورد جالب برای سیم پیانو

 

بلبرینگ چیست؟

یاتاقان های توپی برای هموارتر و راحت تر ساختن حرکت بین ماشین آلات در عین کاهش اصطکاک ضروری هستند. با استفاده از توپ به عنوان عناصر نورد سازندگان بلبرینگ ، آنها می توانند خیلی سریع بچرخند اما نمی توانند بارهای قابل توجهی را تحمل کنند. آنها دو نقش اساسی دارند: لوله داربست و انواع آن

 

یاطاقان توپ ، حرکت را انتقال می دهد.

بلبرینگ ها نیروها را منتقل می کنند.

یاطاقان های توپی بخشی از یک کلاس بزرگ از یاطاقان های ضد اصطکاک است ، که دیگری بلبرینگ است. انواع مختلفی از یاتاقان ها برای کاربردهای مختلف وجود دارد ، همه برای ساخت ماشین آلات بدون اصطکاک بیشتر. .

 

انواع و اندازه های بلبرینگ

بلبرینگ های توپی در انواع و اندازه های بسیار متنوعی وجود دارد که همگی برای اهداف مختلف مناسب هستند. سازندگان بلبرینگ با یک نگاه کلی AdobeStock_39668749 ، چهار نوع یاطاقان توپ وجود دارد.

 

بلبرینگ های شیار عمیق

یاطاقان توپ ، شیار عمیق متداول ترین نوع بلبرینگ است که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی ساده و نگهداری آسان آنها به انواع مختلفی از برنامه ها قابل انتقال است. گشتاور پایین بلبرینگ های شیار عمیق آنها را قادر می سازد برای عملکردهای با سرعت بالا ایده آل باشند.

 

یاطاقان توپ ، خود تراز

این نوع از بلبرینگ های شیار دارای یک شیار توپی توپی دو ردیفه با یک سطح کروی هستند. از آنجا که مرکز سطح مسیر بیرونی با مرکز مطابقت دارد ، این یاتاقانهای توپی توانایی چیدمان خود را دارند سازندگان بلبرینگ. آنها برای جذب نیروهای شعاعی ایده آل هستند ، اما برای بارهای محوری زیاد مناسب نیستند.

 

یاطاقان توپ

بلبرینگ های محوری متشکل از دو دیسک تحمل با شیار برای توپ ها ، می توانند بارهای محوری را تحمل کنند ، اما برای بارهای شعاعی نمی توانند.

فرآیند ذوب شده لیزر برای فولاد سازه ای

بلبرینگ تماس با زاویه

مشخصه این یاتاقانهای توپی با دو رینگ مسابقه حلقه داخلی و بیرونی است. اینها در زاویه راست نسبت به یکدیگر جابجا می شوند. این اجازه می دهد تا یاتاقان های ساچمه ای گوشه ای بارهای شعاعی و محوری را در خود جای دهند.

قیمت ورق برشی ST52

سازندگان بلبرینگ چگونه از سبدهای مارلین استفاده می کنند

سبدهای فلزی سوراخدار گرد دارای سبدهای سخت افزاری Marlin Steel به دلیل یکپارچگی ساختاری و طراحی ، مزایای مختلفی را برای تولید کنندگان بلبرینگ های توپی ارائه می دهند سازندگان بلبرینگ. هر سبد از فولاد ضد زنگ ساخت آمریکا در ایالات متحده تولید شده است و می تواند برای تنظیمات منحصر به فرد شما سفارشی شود.

قیمت ورق سیاه اهواز

ماندگاری

تمام سبدهای مارلین استیل ، چه برای بلبرینگ یا سایر کاربردها ساخته شده باشند ، توسط مهندسان مارلین در ایالات متحده طراحی و ساخته شده و از فولاد ضد زنگ با کیفیت ترین ساخته شده اند. فولاد ضد زنگ می تواند یکپارچگی ساختاری خود را از طریق انواع فرآیندهای سخت ، اعم از درجه حرارت بالا یا مواد شیمیایی سوزاننده ، حفظ کند. دوام فولاد ضد زنگ را نمی توان با گزینه های دیگر مانند پلاستیک مطابقت داد ، که در صورت قرار گرفتن در محیط های خاصی که از فولاد ضد زنگ تأثیر نپذیرد ، نمی تواند ساختار خود را حفظ کند. پروفیل چیست

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

قطعات را ایمن نگه می دارد

سبد سیم قابل انعطاف برای سیستم شستشوی تجاری بلبرینگ های توپی از اجزای کوچک – اما فوق العاده مهم هستند. سازندگان بلبرینگ به دلیل اندازه آنها باید اطمینان داشته باشند که در حین پردازش می توان آنها را ایمن نگه داشت. سبدهای Marlin Steel برای قطعات کوچک ، چه برای ذخیره سازی و چه برای شستشوی قطعات ، ایده آل هستند. سازندگان بلبرینگ سبدهای یاتاقان توپی مارلین با درب مجهز شده اند ، بنابراین قطعات داخل آن امکان فرار ندارند. تولیدکنندگان می توانند اطمینان داشته باشند که قطعات کوچک و ظریف آنها در طی مراحل سخت شستشو یا سایر کاربردها در داخل سبد باقی خواهد ماند.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در تهران

پشتیبانی از ساخت آمریکا

هنگام خرید سبدهای بلبرینگ مارلین استیل ، نه تنها برترین محصولات Marlin_Steel_Crew_and_G Governor_Larry_Hogan_Group_Shot_SHARP_Bannerquality را در بازار دریافت می کنید ، بلکه از ساخت و مهندسی آمریکایی نیز پشتیبانی می کنید. تمام محصولات مارلین در ایالات متحده با فولاد ساخت آمریکا ساخته می شوند. سازندگان بلبرینگ می توانید اطمینان داشته باشید که از سازنده مسئولی که به ایمنی کارکنان خود افتخار می کند ، خرید می کنید. مارلین استیل توسط SHARP (برنامه شناسایی ایمنی و بهداشت دستیابی) ، یک برنامه همکاری OSHA که به کارمندان مشاغل کوچک برای دستاوردهای ایمنی کارکنان نمونه ، به دلیل سابقه ایمنی کارکنان ، جایزه می گیرد ، شناخته شده است.

قیمت میلگرد ظفر بناب در مشهد

آیا برای برنامه های تولیدی خود به یک سبد یاتاقان توپی Marlin Steel علاقه دارید؟ اگر آشنایی با فلزات پیوندی