استعلام قیمت ناودانی

از انواع پروفیل‌هایی که می‌شناسیم آبراه‌ها از پر مصرف‌ترین آن است. چون با توجه به شکل ظاهری آن، برای چارچوب درب و پنچره‌ها، اسکلت کامیون، سازه‌های دریایی، انواع ماشین آلات و … استفاده می‌شود. این محصول که به شکل U  انگلیسی است از فولاد کربنی تولید می‌شود.  قیمت ناودانی مانند دیگر پروفیل‌ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع کاربرد آن مورد استفاده قرارمی‌گیرد. در این مقاله سعی شده  تعدادی از کارخانه‌های تولید کننده این محصول درایران، معرفی شوند. زیرا آشنایی و شناخت آنها موضوع مورد علاقه تمامی فعالان عرصه آهن آلات می‌باشد. نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه، در هنگام ورود به این رشته دچار سردرگمی خواهید شد.

کارخانه آهن رسان تولید کننده ناودانی

برای کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند دانستن این اطلاعات لازم و ضروری است. زیرا با وجود تنوع زیاد این محصولات و تنوع در کیفیت تولیدات و تعداد زیاد کارخانه‌های تولیدی، لازم است قبل از خرید با شرکت ‌های تولید کننده و روش های تولید آنها و اینکه تامین مواد اولیه و حمل و نقل آنها چگونه است، آشنا بشوند. درادامه به معرفی تعدادی از این کارخانه های تولید محصول موردنظر می‌پردازیم.

استعلام قیمت ناودانی

کارخانه ناودانی شکفته در کجا است

قیمت ناودانی کارخانه شکفته از سال1330تاسیس شده است و در20 کیلومتری جاده مشهد – قوچان قرار دارد و تولیدات آن نبشی، انواع ناودانی و بیلت است. نوع شیب دار، نورد گرم  و گالوانیزه سرد و گرم این محصول دارای استانداردهای متعدد و استاندارد ملی است. کاربرد محصولات این کارخانه برای ساخت و سازها، ستون‌ها، خرپا و… استفاده می‌شود. این محصول درکارخانه شکفته مشهد  معمولا در دو سایز 6 و 12 متری تولید می‌شوند.

کارخانه فولاد ناب  تبریز آهن رسان

این کارخانه در آذربایجان شرقی در شهر تبریز و در سال 1382 تاسیس شده است. محصولات این کارخانه که شامل انواع آبراه سبک و سنگین، نبشی و تیرآهن است که دارای استاندارد ملی نیز می‌باشد. نوع سنگین این محصول براساس استاندارد اروپایی و نوع سبک آن بر اساس استاندارد روسی تولید و به بازار عرضه می‍‍‍‍‍‍‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎گردد.

ازکارخانه فولاد البرز ایرانیان( فایکو) چه می‌دانید

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو در استان مازندارن شهر ساری واقع شده است. نزدیکی این کارخانه به شبکه سراسری راه آهن و قرار گرفتن در شاهراه اصلی تهران – مشهد باعث شده به پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا مجهز بشود.

تنوع درتولید محصولات فولادی شامل انواع ناودانی‌ها، میلگردهای صنعتی و ساختمانی، انواع تیرآهن و انواع نبشی با بیش از 15 میلیون تن در سال، کشور را از واردات این محصولات بی نیاز کرده است و از بزرگ‌‌ترین تولید کنندگان فولاد گرم در ایران است.

مجتمع تولیدی فولاد البرز غرب در کجا است

این کارخانه در سال 1385 در ابهر تاسیس و به بهره برداری رسید. تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگرد صنعتی و تسمه با تولید سالانه 90 هزار تن در سال از محصولات تولیدی این کارخانه است. ناودانی مورد نظر ما در ابعاد 80، 100، 120، 140 با طول 6 و 12 سانتیمتر و مطابق با استانداردهای ملی و جهانی در این کارخانه تولید می‌شود. خرید ناودانی ناب تبریز

محصولات صنایع فولاد کوهپایه چیست

کارخانه فولادکوهپایه در سال 1384 در 35 کیلومتری جاده اصفهان – نائین تاسیس شد. محصولات این کارخانه دارای استاندارد ملی و استانداردDIN آلمان بوده و انواع شامل ناودانی، سپری، تسمه و… می‌باشد. محصولات ناودانی این کارخانه براساس استاندارد 4477 ISIRI و سایز 30 الی 60 و  در وزن ‌‌‌‌‌‌‌های 1/74 الی 5/07 کیلوگرم  تولید می‌شود. این محصول از نظر کیفیت ساخت مطابق با نظر و درخواست مشتری تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. یعنی گاهی بنا به درخواست مشتریان، محصولات با سطح متفاوتی از کربن و البته طبق استاندارد تولید و به مشتری عرضه می‌گردد.

استعلام قیمت ناودانی

مجتمع  صبا فولاد منظومه

قیمت ناودانی این کارخانه نیز در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان در سال 1389 به منظور تولید نبشی و ناودانی سبک تاسیس گردید و درمدت زمان کوتاهی توانست در رده یکی از برترین تولید کنندگان آهن آلات داخلی قرار بگیرد. تولید سالانه ناودانی سایز 60 الی 100 در این کارخانه بیش از 90 هزار تن می‌باشد. این محصول در دو نوع مشبک و فابریک و به صورت نورد گرم و سرد در این کارخانه جهت مصارفی مثل قفسه‌های فولادی و سازه‌های سبک، تولید می‌شود.

از دیگر کارخانه‌های تولیدی این محصول می‌توان به : شرکت صبا فولاد زاگرس، شاهین بناب، فولاد اکسین خوزستان، گروه صنعتی سپاهان، شرکت نورد اهواز، شرکت نورد گیلان، شرکت فولاد کاویان اهواز، کارخانه نورد یاران زنجان و…  اشاره کرد، که همگی در رده بهترین تولید کنندگان این محصول هستند.

از ویژگی‌های مشترک همه این کارخانه های تولید کننده آبراه در کشور می‌توان موارد زیر را عنوان کرد:

  1. به کارگیری و استخدام نیروهای جوان و متخصص
  2. استفاده از بهترین و کاملترین تجهیزات روز دنیا
  3. دارای پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی
  4. کنترل دقیق کیفیت محصولات
  5. دارای ناودگان حمل و نقل 24 ساعته
  6. کسب نشان های استاندارهای ملی
  7. کسب لوح های 5 ستاره از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت
  8. تلاش در کسب رضایت مشتری

ناودانی 

قیمت ناودانی سنگین آهن رسان با نشانی www.ahanresan.ir قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی شیروانی در کالنل آهن رسان  قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی مشهد قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی گالوانیزهقیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 با وب سایت آهن رسان قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی ۸  قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی 8 اصفهان کانال قیمت پروفیل قیمت روز نبشی و قوطی قیمت پروفیل آهن رسان  قیمت آهن کیلویی آهن رسان قیمت آهن دست دوم اسامی اهن الات قیمت اهن الات  قیمت آهن رسان  قیمت ناودانی مشهد جدول وزن ناودانی اصفهان اخبار لحظه ای اهن ملل قیمت میلگرد در چابهار قیمت نبشی هشتوزن ناودانی 14 اصفهان قیمت هر تریلی میلگرد است.

تولید انواع آبراه در ایران چگونه است

قیمت ناودانی اروپایی امروز در تمامی این کارخانه‌ها این محصول در دو نوع سبک و سنگین، و مانند دیگر محصولات فولادی مطابق جدول اشتال و به طبق استاندارد ملی تولید می‌شوند. محصول تولید شده چنانچه براساس ابعاد، وزن، سایز، ضخامت بال، عرض و… طبق جدول اشتال باشد نوع سنگین محسوب می‌شود و اگر وزن آن بر حسب نوع کاربرد کمتر از جدول اشتال باشد نوع سبک است که برای ساختن قفسه ها و … به کارمی‌رود و همین امر باعث اختلاف قیمت زیادی شده است .با توجه به تعداد زیاد کارخانه‌های تولیدی این محصول و تولید با کیفیت نیاز داخلی کشور تامین شده و دیگر احتیاجی به وارد کردن آن نیست و حتی به کشورهای همسایه به جز ترکیه صادرات این محصول صورت می‌گیرد. مخصوصا کشور افغانستان که بسیار وابسته به صادرات این محصول از ایران است.