چرا فولاد خفیف برای جوشکاری بهترین است؟

فولاد خفیف مزایای مختلفی از قابلیت جوشکاری ساده تا ظرفیت خم شدن و تشکیل مواد را ایجاد می کند و آنها را برای دامنه وسیعی از کاربردهای جوشکاری مناسب می کند.

قیمت میلگرد ظفر بناب در مشهد

جوشکاری یک روش مخلوط است که به مطالعه قدرت (علاوه بر جوشکاری با سوخت اکسی) ، گرما ، متالورژی ، شرایط مختلف انتشار و اکسیداسیون پیوست. همین امر نشان می دهد که گره های زیادی وجود دارد که می تواند ناامیدی جوش را برانگیزد. یک روش برای کاهش خطر ، انتخاب فلزی است که به طور م effectivelyثر قابل جوشکاری باشد

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

و برای جلوگیری از ناامیدی جوشکاری به چندین فعالیت اضافی قبل از جوشکاری و پس از جوشکاری احتیاج ندارد. چرا فولاد خفیف برای جوشکاری بهترین است؟

قیمت ورق سیاه اهواز

میلگرد آجدار ۲۰ نیشابور A3

ویژگی های فولاد خفیف با توجه به نوع ماده متفاوت است ، اما به طور کلی ، فولادهای خفیف دارای کیفیت شکل پذیری و عملکرد کمتری نسبت به آماده سازی های با ترکیب کم هستند. کیفیت های سخت به طور معمول 70 کیلو پوند بر اینچ مربع (ksi) یا پایین تر هستند ، در حالی که کیفیت عملکرد می تواند تا 30 ksi پایین باشد. به طور کلی ، فولادهای ملایم قابلیت جوشکاری بسیار خوبی دارند و عدم وجود آلیاژهای اضافی در فولادهای ملایم ، آنها را برای برخی از کاربردهای جوشکاری به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می کند.

دلیل زنگ زدن فولاد چیست؟

 فولاد خفیف برای جوشکاری به دلیل:

لایه های سطحی سیلیس

فولاد ملایم ارزان ، قابل جوش و قابل دسترسی است

فولاد ملایم می تواند از هرجای دنیا کیفیت بی نظیر ، به هر شکل و ضخیمی را بدست آورد.

مدیریت ساخت فلز

در هنگام جوشکاری ، فولاد ملایم اعوجاج گرما دارد

فولاد خفیف دارای مقدار کمی کربن است که مانع از ترتیب مارتنزیت می شود. جوشکارها مارتنزیت را بدلیل معادل بودن مواد سخت با کیفیت بالا دوست ندارند. چرا فولاد خفیف برای جوشکاری بهترین است؟

شناخته شده است که فلزات پرکننده فولاد خفیف استاندارد قابلیت جوشکاری زیادی دارند. فلزات پرکننده فولاد ملایم برای کاربردهای جوشکاری سیم در گزینه های سیم قوی ، هسته فلزی و حفره ای حرکتی برای جمع آوری و ایجاد قابل دسترسی هستند. برای کاربرد جوشکاری فولاد خفیف که از سیم محکم استفاده می کند می تواند از یک سیم هسته فلزی استفاده کند. در مواردی که سیمهای محکم دارای پروفیل نفوذ کوچکتر و انگشت مانند هستند ، سیم های هسته فلزی دارای نمای ورودی گسترده تر و گسترده تری هستند که چندان عمیق نیست. بر این اساس ، سیمهای هسته فلزی خیس شده و به دیواره های کناری بهتر گره می خورند و به طور معمول می توان در ورودی های حرارتی پایین تر ، در حالی که ظاهر کروی مشابه دارد ، استفاده کرد. چرا فولاد خفیف برای جوشکاری بهترین است؟

فولاد ضد زنگ درتولید و داروسازی

مای ورودی گسترده تر و همچنین خیس شدن اضافی می تواند آرایش سیم را نرمتر کند. هنگام جوشکاری آماده سازی خفیف ، دو گزینه سیم مجهز به انتقال طبیعی محافظت شده در برابر گاز E70T-1 برای جوشهای سطح و مسطح و E71T-1 برای جوشهای تمام موقعیت هستند. فلزات پرکننده E70T-1 با ارائه نرخ مبایعه نامه تطبیقی ​​یا بالاتر نسبت به سیم های هسته ای فلزی ، برای جوشکاری های ضخیم و طاقت فرسا که نیاز به مقدار زیادی فلز جوش دارند مناسب است. این سیم ها علاوه بر این گزینه های قابل قبولی برای مواد با مقیاس گیاهی قابل توجه یا زنگ زده هستند و می توانند ظاهر بسیار خوبی داشته باشند و سرعت حرکت بالاتری را حتی روی این مواد ایجاد کنند.

نکاتی برای جوشکاری آلومینیوم

دو نوع جوش وجود دارد که می تواند هنگام جوشکاری فولاد خفیف در نظر گرفته شود و مانند آنها است چرا فولاد خفیف برای جوشکاری بهترین است؟

جوشکاری MIG: این روش با مراقبت از یک آند سیم قوی از طریق اسلحه گرم جوش ، به سمت فلز پایه ، که بین آن بازوی الکتریکی جریان دارد ، فلز را گرم و مایع می کند ، و به آن اجازه می دهد دو قطعه فلز را به هم متصل کند.

جوشکاری قوس: این روش یک قطعه دایره ای بین کاتد و فلز ایجاد می کند و آنها را در محل قرارگیری فلز حل می کند.

چگونه می توان به مشتری خود کمک کرد که نوع فلز مورد نیاز آنها را پیدا کند

در حالی که فلز پرکننده صحیح را برای کاربردهای جوشکاری با فولاد ملایم انتخاب می کنید ، عوامل اضافی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. حالت ماده پایه هنگام انتخاب فلز پرکننده فاکتور مهمی است. برخی از آماده سازی های ملایم A36 و 1018 در شرایط نورد گرم یا گرم به دست می آیند. آماده سازی های ملایم که به صورت سرد نورد شده اند کاملاً کامل شده است اما اکنون یک روغن سبک در سطح وجود دارد. چرا فولاد خفیف برای جوشکاری بهترین است؟

کاربردهای مختلف تیرهای فولادی

درک ویژگی های نوع مواد پایه فولادی خفیف ، اهداف برنامه جوشکاری و برنامه اتصال جوشکاری و هماهنگی آن با یک فلز پرکننده فولاد ملایم و مناسب باعث بهبود کارایی ، توان عملیاتی و کیفیت جوشکاری می شود. هنگام جوشکاری MIG از فولاد خفیف ، می توانید از استراتژی فشار یا فشار استفاده کنید ، اما توجه داشته باشید که فشار دادن ، در بیشتر موارد ، دیدی برتر را ارائه می دهد و شما را قادر می سازد به احتمال زیاد سیم مستقیم به داخل مفصل برسد.